Mentalnie, nie formalnie

Matura to tylko jeden z celów jaki pomogę Ci zrealizować!

Stoisz w obliczu trudnych wyborów? Masz mętlik w głowie, a cele zaczynają się rozmywać? Natłok obowiązków nie pomaga w racjonalnym myśleniu? Matura? Wybór studiów? Pracy? Coś więcej? Chcesz porozmawiać o tym co Cię męczy? Może to Ci się spodoba.

Co to za program ?

Witaj w ‘Mentalnie, nie formalnie‘ – programie coachingowym, który przenosi pojęcie edukacji i rozwoju osobistego
na nowy wyższy poziom!
Moja misja to nie tylko pomóc Ci zdać maturę, ale przede wszystkim wspierać Cię w budowaniu fundamentów dla Twojej przyszłości. Wierzę, że prawdziwy sukces kształtuje się poprzez rozwijanie nie tylko umiejętności twardych, ale przede wszystkim miękkich. Zgłębiając siebie dokonujesz właściwych wyborów.
Mentalne przygotowanie do matury, oraz wyboru ścieżki zawodowej jest na wyciągnięcie ręki.
Jak to zrobimy ? Poczytaj!

Dlaczego warto wybrać mój program?

Indywidualne podejście: Jesteś unikalną jednostką z własnymi celami i marzeniami. Nasze spotkania będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści.

🌐 Wszechstronny rozwój: Nie skupiajmy się tylko na wiedzy teoretycznej. Zajmijmy się rozwijaniem umiejętności praktycznych, które będą Cię wyróżniać nie tylko podczas egzaminów, ale również w codziennym życiu.

🤝 Wspólnota wsparcia: Dołącz do osób, które chcą dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Zainspiruj się i wejdź na nowy poziom.
Nie masz gonić za sukcesem, masz go przyciągać na każdym kroku.
Sukces definiujesz Ty!

TO NIE JEST SZKOŁA, ANI KOREPETYCJE!

🚀 Kreatywne podejście: Wspólnie przekroczymy granice i wyjdziemy poza schematy. Inspirujące podejście coachingowe wesprze Cię w przygotowaniach nie tylko do matury, ale również do najważniejszych życiowych wyborów.
Oczekuj innowacyjnych metod, które sprawią, że Twoja droga do sukcesu będzie wspaniałą przygodą.

🌱 Rozwój umiejętności osobistych: Nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale także odkryjesz wewnętrzne siły. Skupimy się na budowaniu pewności siebie, zdolności radzenia sobie ze stresem i skutecznej komunikacji.

🎓 Przygotowanie do przyszłości zawodowej: Nasze wspólne spotkania nie tylko pomogą Ci zdecydować, co chcesz studiować, ale również wskażą, jakie umiejętności są kluczowe na dzisiejszym rynku pracy.

Co Ci da ten program ?

Mentalnie, nie formalnie to nie tylko program, to podróż ku lepszemu zrozumieniu siebie. Odkryj swoje mocne strony, pracuj nad obszarami do poprawy i zbuduj solidny fundament dla swojej przyszłości.

mentalnie nie formalnie

Jakie korzyści na Ciebie czekają?

• Zdefiniujesz jasne i konkretne cele, które staną się kolejnymi krokami do osiągnięcia sukcesu.
Edukacja nie ,musi być męczarnią! Możemy zmienić ją w fascynującą podróż i narzędzie do spełniania marzeń. TY SPEŁNIASZ SWOJE MARZENIA!

• Dojście do celu wymaga strategii działania. Zbudujemy ją razem! Skupimy się na przyspieszeniu efektów poprzez zaszczepienie odpowiednich umiejętności planowania i działania.

• Pozbędziesz się negatywnych nawyków i przekonań, które blokują Twoje działanie. Zastąpisz je najlepszymi dla Ciebie!

• Nie denerwuj się! Radzenia sobie ze stresem i emocjami to klucz do osiągania sukcesów. Dzięki naszym spotkaniom zdobędziesz narzędzia, które pomogą Ci utrzymać spokój w kluczowych momentach.

• Od Ciebie zależy czy Stres będzie Twoim wielkim wrogiem, czy najlepszym przyjacielem. Stres towarzyszy każdemu, wspólnie możemy go ogarnąć. Niech stanie się Twoim kompanem, a nie kulą u nogi. Chcesz przystępować do egzaminów i życiowych wyborów z pewnością siebie i spokojem?

• Będziesz na fali! Wyłącz wahanie się i bądź na fali. Zupełnie jak w sporcie! Utrzymaj koncentracje i wytrwałość w kluczowych momentach.

• Rozmawiasz z rodzicami? Potraficie ze sobą pogadać tak po prostu? Możemy się nad tym pochylić. Sprawdźmy jakie są wasze relacje? Rozmowa może wiele zmienić. Sprawdzimy czy w
Twoich celach i marzeniach jest więcej ciebie czy rodziców.

• Każdą decyzję musisz podjąć sam! Im bardziej poznasz siebie, tym łatwiej Ci to będzie przychodzić.

• Wsparcie w wyborze studiów i ścieżki kariery! To nie Ty masz pasować do studiów, to one mają pasować do Ciebie i Twoich marzeń. Studia to kolejne narzędzie jakie możesz wykorzystać. Nasze spotkania ułatwią podjęcie decyzji. Będę Twoim wsparciem nie tylko przy wyborze studiów ale również wesprę w zrozumieniu jakie cele zawodowe są zgodne z Twoimi pasjami i umiejętnościami. Odpowiedzi masz w sobie ja pomogę Ci je odkryć.

• Rozszerzenie perspektywy rozwoju osobistego Podróż w głąb siebie jest najtrudniejsza a zarazem najbardziej fascynująca. Poza tym przynosi największe korzyści. Uporządkuj głowę, a rozwalisz
system!

mentalnie nie formalnie

Dla kogo jest ten program ?

Program Mentalnie nie formalnie został stworzony z myślą o uczniach klas średnich, którzy pragną nie tylko zdać maturę, ale również aktywnie kształtować swoją przyszłość edukacyjną i zawodową.

mentalnie nie formalnie

Jak to działa ?

Oferuję proces coachingowy oparty na współpracy jeden na jeden. Wszystko poprzedzone konsultacją na którą zapraszam Cię wspólnie z rodzicami.

Proces Coachingowy: Wspólnie przejdziemy przez proces budowania celów, strategii ich realizacji, a także nauki radzenia sobie ze stresem i trudnymi wyborami.
W Mentalnie, nie formalnie skupiamy się na praktycznych i zindywidualizowanych podejściach do
edukacji. Spotkania coachingowe opierają się na klarownym procesie, który pomaga Ci osiągnąć sukces.

Opis procesu:

🎯 Budowanie celów: Określamy razem Twoje cele edukacyjne, zawodowe i życiowe, przyglądając się zarówno krótko- jak i długoterminowym perspektywom.

📊 Strategie realizacji celów: Tworzymy spersonalizowane plany działania, uwzględniając Twoje mocne strony, obszary do rozwoju i konkretne kroki do osiągnięcia celów. Spojrzysz z perspektywy na swoje mocne i słabe strony, na narzędzia jakie stosujesz i jakie możesz wdrożyć. Sprawdzimy jak gospodarujesz czasem. Może warto coś zmienić. Porozmawiamy o Twoich nawykach i przekonaniach.

🤝 Wsparcie emocjonalne: Nauka radzenia sobie ze stresem, kontrola emocjonalna i budowanie pewności siebie to kluczowe elementy naszych sesji, przygotowujące Cię do wyzwań edukacyjnych i życiowych. Jeżeli będziesz chciał się wygadać jestem do dyspozycji. Zrzucenie z siebie ciężaru myśli to potęga!

🔍 Odkrywanie pasji: Przez rozwijanie umiejętności praktycznych, pomogę Ci odkrywać Twoje pasje i zrozumieć, jak je wykorzystać w budowaniu kariery.
Notatki w trakcie sesji jako coach nie tylko zadaje mocne pytania ale także tworzę notatki z Twoich słów.
Otrzymasz je po sesji by mogły dalej pracować. Będą dla Ciebie jak lustro napawające do refleksji.

Indywidualizacja sesji:

🔍 Dopasowane rozwiązania: Każda sesja jest dostosowana do Twoich unikalnych potrzeb. Pamiętaj te spotkania tworzymy wspólnie. Stworzę dla Ciebie najlepsze środowisko rozwoju.

🔄 Feedback i dostosowania: Zawsze stawiam na stałą komunikację i feedback, co pozwala na ciągłe dostosowywanie strategii, aby były najbardziej efektywne dla Ciebie.

Wsparcie !

🤝 Wspólna motywacja: Motywujemy się nawzajem, tworząc atmosferę wzajemnego wsparcia i inspiracji do działań.

🚀 Gotowi na zmiany?

Razem ze mną możesz osiągnąć zacznie więcej.
Jeśli marzysz o odkrywaniu nowych możliwości, zdobywaniu umiejętności, i budowaniu solidnych fundamentów dla swojej przyszłości, to jesteś w odpowiednim miejscu.
Naucz się tego czego nie nauczą Cię w szkole, poczuj atmosferę rozwoju i idź po mistrzostwo. Serdecznie Cię zapraszam do Mentalnie, nie formalnie. Kształtuj swój sukces samodzielnie pod okiem najlepszych.

Opinie innych

Tekst opinii

Adam Kowalski

- uczestnik

mentalnie nie formalnie

Dołącz już teraz !

KONSULTACJA WSTĘPNA 150 zł Stacjonarnie lub online
Zapraszam Cię razem z rodzicami na konsultacje wstępną. Poznamy się lepiej! Poznam Wasze, a przede wszystkim Twoje oczekiwania. Tutaj ustalimy szczegóły!
Konsultacja to 60 minut ale nie będziemy patrzeć na zegarek!
Po konsultacji popracujemy na sesjach indywidualnych.
Sesja jeden na jeden Online lub stacjonarnie
60 minut 250 zł
45 minut 200 zł

- Oskar Mazur

Personal Coach